Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/a/4/a41410b1-fdf1-49d2-bf76-83857376025a/powerconsulting.sk/web/wp-config.php on line 68

Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/a/4/a41410b1-fdf1-49d2-bf76-83857376025a/powerconsulting.sk/web/wp-config.php on line 69
Školenia na mieru - Power Consulting
Skolenia na mieru pre firmy - vzdelavanie na mieru

Rozvoj manažmentu – Silný líder je zdroj úspechu.

Hľadáte špecifické školenie, ktoré by zodpovedalo konkrétnym požiadavkám vašej spoločnosti? Spolupráca vám prinesie nájdenie unikátnych riešení.

Firmám a podnikateľom ponúkame vzdelávanie vo forme kurzov a školení, špeciálne prispôsobené individuálnym potrebám konkrétnych pracovných pozícií.

Našou špecializáciou je pomáhať vám pri kreovaní komplexných budúcich lídrov – tých, ktorých potrebujete pre úspešné pôsobenie na trhu. A to prostredníctvom spojenia medzinárodne uznávaných profesijných kvalifikácií a tréningov manažérskych zručností.

Súčasťou je odborná diagnostika vašej spoločnosti. Na spoločnej konzultácii si nastavíme procesy a stratégiu na mieru.

Školenia realizujeme osobnou aj online formou – presne tak, ako vám to bude najlepšie vyhovovať.

Cenová ponuka na vyžiadanie.

Školenie pre obchodníkov

Expertná konzultácia je určená primárne pre obchodníkov a nákupcov, ale aj pre manažérov firiem.

Počas konzultácie sa zameriavame na rozvinutie zručností potrebných pri vyjednávaní s dodávateľmi či odberateľmi a ďalšími obchodnými partnermi.

Pomôžeme vám identifikovať predajné taktiky dodávateľov, ako na ne správne reagovať a zvýšiť presvedčivosť svojej argumentácie pri vyjednávaní.

Pripravíme vás na konkrétne prípady tak, aby výsledok napĺňal potreby organizácie a vytváral predpoklady pre dlhodobú spoluprácu.

Pracujeme interaktívne a obsah každého tréningu prispôsobíme vašim konkrétnym potrebám. 

Školenia realizujeme osobnou aj online formou – presne tak, ako vám to bude najlepšie vyhovovať.

Cenová ponuka na vyžiadanie.